Website aflat partial in Mentenanta * Incercam sa procesam orice comanda, daca apar modificari va vom contacta imediat!

HP Aruba compatible Double Fiber 1.25G SFP Module (Tx/Rx 850/850nm,

Descriere

HP Aruba compatible Double Fiber 1.25G SFP Module (Tx/Rx 850/850nm, 1.063-1.25Gbps, Max. 550m over MMF, 9 dB, Temp. 0-70C

Informații suplimentare

Producator

EDGE

Garantie

999

Recenzii

Nu există recenzii până acum.


Numai clienții autentificați care au cumpărat acest produs pot lăsa o recenzie.

You've just added this product to the cart: